"Birlik Rahmet, Ayrılık Azaptır"
Hadis-i Şerif
Bayrak
Firma Ekle
istanbul
  • Cumartesi11° / 7°
  • Pazar12° / 6°
  • Pazartesi14° / 10°
Başkanın Mesajı
TOKKON GENEL SEKRETERLİĞİNDEN TOKAT KAMUOYU’NA DUYRULUR.
TOKKON GENEL SEKRETERLİĞİNDEN TOKAT KAMUOYU’NA DUYRULUR.
TOKKON GENEL SEKRETERLİĞİNDEN TOKAT KAMUOYU’NA DUYRULUR.
24 Ekim 2019 , Perşembe - 16:33
Bu haber 753 defa okundu.
TOKKON GENEL SEKRETERLİĞİNDEN
TOKAT KAMUOYU’NA DUYRULUR. 

Teşekkürler;
Değerli hemşehrilerimiz bilindiği üzere İstanbul’da Tokat’lılar olarak tanıtım günleri yapılacaktır. Ancak bir yanlış anlaşılma ve iletişim kopukluğu nedeniyle hem Maltepe için hem de Yenikapı için resmi izinler İBB tarafından alınmıştı.
Maltepe’den Tüm Tokkon konfederasyonumuz almıştı, Yenikapı’dan ise başkanlığını yaptığım Tokkon olarak biz aldık. Akabinde taraflar olarak bir araya gelip (28.11.2019) Tokat ilimizin birliği ve beraberliği için büyük fedakarlık gösterip; Maltepe’de yapılacak olan etkinliği Tüm Tokkon Başkanı Sayın Galip Yılmaz ve yönetimi olarak YENİKAPI da Tokkon un aldığı izin doğrultusunda  (28.10.2019) tarihinde Tokat’lıların Tek Yürek olarak Bir olması, iri olması ve diri olması adına fedekarlık örneği göstererek Tokkon ve tüm STK larımız lehine çekilmiş ve iptal ettirmişlerdir.
Bizde Tokkon ailesi olarak göstermiş oldukları bu güzel davranışlarından dolayı şahsım, yönetimim ve tüm STK larımız adına çok teşekkür ederim.
Tüm bu süreçlerde Tokat’ımızın birlik ve bütünlüğü konusunda emeklerini ve zamanlarını esirgemeyen Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz sayın Zafer SIRAKAYA beye ve CHP İstanbul Milletvekilimiz sayın Özgür KARABAT beye  şahsım, yönetimim ve tüm STK larımız adına çok teşekkür ederim.
Ayrıca Tokkon ile birlikte Yenikapı’daki organizasyona katkı sunacak olan  İstokdef, Astokdef, Estokdef, Erdef, Nikdef, Redef, Zildef ve Tokdef Federasonlarımıza, tüm Sivil toplum kuruluşlarımıza ve Basın yayın camiamıza da şimdiden teşekkür ederiz. Birlikte Büyük Tokat Ailemiz için çok daha verimli ve faydalı projelere imza atacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. 
Ahmet YILMAZ
Tokkon Genel Başkanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Bu haber için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Yazarlar
Anket
  • Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz?
  • Çok Güzel
  • Fena Sayılmaz
  • Kötü
Oy Ver
Sonuçlar
Tüm hakları saklıdır © 2010 - 2021 Tokkon Tokat Konfederasyonu
Site içeriğindeki hiç bir materyal izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.